• Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4

DK w Pysznicy

DK w Pysznicy

Harmonogram zajęć PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Pąk   
niedziela, 12 grudnia 2010 11:49

ROK ARTYSTYCZNY 2018/2019

 

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA „PYSZNICZANIE”
Instruktor prowadzący: p. Anna Strusińska

SOBOTA:
8:30 – 10:00 – gr. I (7-10 lat)
10:00 – 11:00 – gr. II (11-12 lat)

11:00 – 13:00 – gr. III (13 lat i więcej)


 

ZESPÓŁ „MALI PYSZNICZANIE”
/dzieci do lat 6/

Instruktor prowadzący: p. Adrianna Cagara

PONIEDZIAŁEK:
17:00-18:00


ZESPÓŁ TAŃCA „KIK”

Instruktor prowadzący: p. Teresa Świdecka-Węglarz

WTOREK:
17:30-18:30 - gr. najmłodsza I
18:30-19:30 - gr. średnia I
19:30-20:30 - gr. młodzieżowa

ŚRODA:
16:00-17:00 - gr. najmłodsza I
17:00-18:30 - gr. średnia I
18:30-20:00 - gr. młodzieżowa

SOBOTA:
11:00-12:30 - gr. najmłodsza I
12:30-14:00 - gr. średnia I
14:00-16:00 - gr. młodzieżowa


Instruktor prowadzący: p. Klaudia Kuraś

CZWARTEK:
18:30 - 19:30 grupa nowa

PIĄTEK:
18:30 - 19:30 grupa nowa

 

Instruktor prowadzący: p. Alicja Sibiga

PIĄTEK:
17:00 - 18:15 grupa nowa

KLUB „MŁODYCH TALENTÓW”
Instruktor prowadzący: p. Agnieszka Pąk


ŚRODA:
14:00-19:00

 

KLUB „MAŁEGO ARTYSTY”
Instruktor prowadzący: p. Dorota Szafraniec


WTOREK:
16:15-18:15


ZAJĘCIA MANUALNE „PAPIERZAKI”
Instruktor prowadzący: p. Tomasz Żbik

PONIEDZIAŁEK:
14:00-16:00 - gr. I
16:00-18:00 - gr. II

SOBOTA:
9:00-11:00
- gr. I
11:00-13:00
- gr. II


RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE „SUPEŁEK”
Instruktor prowadzący: p. Grażyna Swara

 

ŚRODA:
14:00-15:30 – gr. dziecięca

CZWARTEK:
15:00-17:00- gr. młodzieżowa

 

WARSZTATY TEATRU „KRAMIK”
Instruktor prowadzący: p. Monika Wandas

ŚRODA:
14:30-16:00 – gr. młodsza
CZWARTEK:
14:30-16:00 – gr. młodzieżowa

 

KLUB „SZACHMISTRZA”
Instruktor prowadzący: p. Dominik Sondej

CZWARTEK:
15:00-17:30

 

WARSZTATY WOKALNE „NUTKA”

PONIEDZIAŁEK:
15:00-19:00

 

ZESPÓŁ LUDOWY „PYSZNICZANIE”
Prowadzący: p. Eugeniusz Surowaniec

CZWARTEK:
18:00-20:30

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2019 09:11